Na rodinnou dovolenou do Itálie vlastní dopravou

Benátky, Itálie

Itálie je třetí nejnavštěvovanější zemí českými turisty, kteří touží po bezproblémové dovolené u moře. Návštěvníky sem láká zejména krátká vzdálenost z České Republiky, slušné ceny ubytování i služeb a krásná životem pulzující letoviska plná lidí. Itálie je zkrátka destinací, kde si české rodiny mohou užít plnohodnotnou dovolenou za normální ceny. Ještě než se ale do Itálie vydáte, je třeba se rozhodnout v několika věcech.

Doprava do Itálie

Jedno z první větších Italských letovisek – Lignano Sabbiadoro je vzdáleno z Prahy pouhých 750 kilometrů. Cesta sem tak trvá bez přestávek cca 8 hodin jízdy autem, což ocení zejména rodiny s malými a neposednými dětmi. Jak putujeme dále Itálií na jih vzdálenost narůstá. Itálie autem, je nejčastější formou dovolené v zemi, rozprostírající se na Apeninském poloostrově.

Další možností jak poznat kouzla Itálie je autobusová doprava. Celá řada cestovních kanceláří vysílá své autobusy do nejznámějších letovisek. Stačí si pouze vybrat. V ceně takových zájezdů je většinou i cestovní pojištění a služby delegátů.

Ubytování v Itálii

Ihned poté, co zvolíte formu dopravy, musíte přemýšlet o typu ubytování. Itálie nabízí jak hotely, kempy, apartmány, tak možnost ubytování v soukromých apartmánech. Jaké ubytování zvolíte je předmětem vašich financí. Rozhodněte se, zda vám stačí levnější ubytování s klasickým standardem nebo raději hotelové ubytování pro náročnější klientelu s řadou služeb. Itálie nabízí pro každého něco.

Pokud se chystáte do Itálie s dětmi, raději volte klasický standart v podobě apartmánů, kde máte více vlastního prostoru a svobody. Což pochválí zejména vaši děti.

CK Itálieonline.eu

Cestovní kancelář CK Italieonline je specialistou na zájezdy do Itálie. V nabídce CK můžete vybírat ubytování v apartmánech a hotelech s vlastní dopravou nebo organizované autobusové zájezdy s průvodci. Nabídka čítá tisíce termínů a stovky ubytovacích zařízení za výhodné ceny. Jako stálí klienti můžete navíc očekávat slevy. CK Italieonline s.r.o. je na trhu již 17 let, za tu dobu odbavila již tisíce spokojených klientů. Řadí se mezi stabilní a prověřené cestovní kanceláře.

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 odpověď to “Na rodinnou dovolenou do Itálie vlastní dopravou”

  1. David napsal:

    Itálie je fajn země a dobře dostupná automobilem. Byl jsem tam již 5x a pokaždé maximální spokojenost. Jako ubytování volím vždy apartmán, který mi vyhovuje nejvíce, člověk v něm má své soukromí a tak trochu si připadá jako doma. Doporučuji navštívit oblast okolo Rosolina, je tam kouzelně.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.