Last minute dovolená v Řecku s CK Blue Style

Hotel vystavěný na skále, ostrov Santorini, Řecko

Poznejte krásy antického Řecka! A za pár korun…

Filozofové jako Aristotelés‎ či Platón‎, bohové jako Zeus, Poseidón či Dionýsos, a místa jako Athény či Soluň. To vše má jedno společné, a to dnes hojně vyhledávanou zemi, kterou je Řecko. Tu ale nemusíte nutně navštívit pouze jako turista toužící po poznání historie. Aktuální nabídka last minute zájezdů, nabízených cestovní kanceláří Blue Style vás přesvědčí o tom, že si lze tuto zemi užít i na dokonalých plážích a v průzračně čisté vodě.

Vyrazte na jeden z nejkrásnějších ostrovů

A jaká místa rozhodně nezklamou? Určitě jeden z hlavní čtveřice ostrovů, které jsou doslova synonymem pro dokonalou dovolenou. K těm, se kterými chybu neuděláte, patří:

  • Korfu
  • Rhodos
  • Kos
  • Kréta

A co mohou jak oni, tak samotná cestovní kancelář Blue Style nabídnout? Pojďme se podívat blíže.

Korfu

Tomuto ostrovu se ne nadarmo říká perla Jonského moře. Nadchne nejenom dokonalými lokalitami pro opalování a odpočinek, ale potěší i blízkostí k západnímu pobřeží celé země. A jak na něm může dovolená Řecko vypadat konkrétně? Ve spojení se zájezdy na poslední chvíli si lze užívat komfortu čtyřhvězdičkového hotelu i za cenu pod 10 000 Kč.

Rhodos

Toužíte kromě odpočinku na pláži poznat i kousek oné bohaté antické historie? Potom je tento ostrov jako stvořený i pro vás. Tříhvězdičkové hotely za cenu pod 10 000 Kč, řada antických památek, ale i skvělé podmínky pro surfaře, či milovníky pestrého podmořského života.

 

Kos

Užijte si ozdravných termálních pramenů, projděte se po vyschlém solném jezeru, navštivte antickou nemocnici Asklepion nebo si jenom tak lehněte na jednu z písčitých hotelových pláží a chytejte bronz. To vše vám ostrov Kos nabídne a v souvislosti s CK Blue Style i s komfortem několika desítek hotelů od těch s 2,5 hvězdičkami až po ty nejluxusnější pětihvězdičkové.

Kréta

A to nejlepší na závěr – pláže s Modrou vlajkou. Ty jsou v Evropě symbolem dokonalosti v podobě krásy, čistoty a komfortu. A přesně takové nabídne Kréta. A jaké konkrétní Řecko last minute je s tímto ostrovem spojené? Třeba tříhvězdičkové hotely pod 10 000 Kč, nebo ty pětihvězdičkové za cenu lehce přesahující 17 000 Kč.

A kde je hledat? Jak jsme již několikrát zmínili, na stránkách CK Blue Style – tedy na stránkách stabilní cestovní kanceláře s dlouholetou tradicí.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.