Katalog Invia 2018

Logo Invia.cz

Chcete si letos vybrat dovolenou z obrovské nabídky zájezdů? Pak si prohlédněte online katalog společnosti Invia pro rok 2018. Invia totiž není klasická cestovní kancelář, nýbrž cestovní agentura, která porovnává zájezdy více jak 300 cestovních kanceláří.

Katalog Invia 2018 je dostupný na oficiálních stránkách www.invia.cz

Výhody cestování s Invia.cz?

  • Porovnáte si zájezdy od 315 proti úpadku pojištěných cestovních kanceláří z Česka, Slovenska a Německa.
  • Invia garantuje stejné ceny jako u cestovních kanceláří včetně slev
  • Společnost využilo za 12 let existence více jak 1 milion klientů a to s průměrným hodnocením 96%

Nejnavštěvovanější a nejprodávanější zájezdy dle Invia

Bestsellery nebo nejprodávanějšími destinacemi pro léto 2018 jsou Řecko, Bulharsko, Turecko, Itálie, Španělsko, Chorvatsko, Tunisko, Spojené Arabské Emiráty a Kanárské ostrovy.

Online katalog Invia 2018 na oficiálních stránkách www.invia.cz nabízí nepřeberné množství zájezdů. Vybírat můžete zlevněné last minute zájezdy, rodinné hotely, bezstarostnou all inclusive dovolenou, zájezdy autobusem, letecky i vlastní dopravou. Ušetřit můžete při nejrůznějších akcích a slevách.

Invia je komplexní nástroj pro výběr dovolené. Mimo katalogu máte k dispozici též recenze a hodnocení jednotlivých hotelů dle samotných návštěvníků. Můžete si nechat poradit zájezd přímo dle vašich kritérií nebo si vybrat z tisíce nabídek v rámci last minute.

Invia

V lednu roku 2002 byl prodán první zájezd. Na konci roku jich bylo již tisíc. V roce 2004 se mění firma MojeDovolená.cz, s.r.o. na INVIA.CZ, s.r.o.. Firma dále expanduje a otevírá kamenné pobočky. Již v únoru 2004 se Invia stává největším online prodejcem zájezdů na českém internetu s obratem přes 321 milionů korun. V té době odbavuje firma již 25 tisíc zákazníků ročně.

Za rok 2005 obslouženo 43 tisíc klientů,v roce 2006 již 72 500 klientů a o rok později již 87 tisíc. V roce 2014 má Invia 100 poboček v České Republice, mimo zájezdů nabízí také letenky, ubytování, víza a další služby. Mimo české trhu funguje i v Polsku či na Slovensku.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

2 odpovědí to “Katalog Invia 2018”

  1. julia napsal:

    Dobry den,poprosim o zaslanie katalogu leto 2015 na adresu Julia Buzoganova,Sputnikova 13,Kosice,04012. dakujem a prajem pekny den.

  2. admin napsal:

    Dobrý den, online katalog s nabídnout zájezdů máte k dispozici na oficiálních stránkách Invia.cz

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.