Hotel U Zlaté Studně, Praha – nejlepší hotel na světě

Hotel

Pražský hotel U Zlaté Studně (Golden Well) se stal nejlepším a nejluxusnějším hotelem na světě dle hlasování čtenářů uznávaného cestovatelského serveru TripAdvisor.com. Důležité je, že o prvenství českého hotelu rozhodli samotní turisté. Hotel u Zlaté Studně se může pyšnit obhajobou prvenství již z minulého roku.

Poloha hotelu U Zlaté studně

Původní residence Tychona Braheho se nachází v těsné blízkosti Pražského hradu na Malé straně a nabízí svým návštěvníkům celkem 17 luxusně zařízených pokojů a dva dobové apartmány, které vás svým vybavením přesunou do doby císaře Rudolfa II.

Poloha hotelu je situována ve velice příjemném a strategickém prostředí pod hradbami v blízkosti palácových zahrad. Poblíž se nachází všechny důležité památky včetně Karlova mostu, Staroměstského náměstí či kostela sv. Mikuláše. V letních měsících mají hosté takové privilegium jako je soukromý vstup do palácových zahrad, který ve své době využíval císař Rudolf II.

Ubytování hotel U Zlaté studně, Praha

Vybrat si můžete z celkem 5ti základních typů ubytování v hotelu U Zlaté studně. Ty se liší nejenom základním vybavením, ale především výhledem, který je dnes hojně při ubytování vyhledáván.

  • Pokoj Superior nabízí výhled na nádvoří ze 16. století s nábytkem v renesančním stylu
  • Pokoj Deluxe nabízí výhled na Prahu a barokní zahrady
  • Pokoj Grand Deluxe vás nadchne panoramatickým výhledem na Prahu a hradní zahrady, pokoj navíc nabízí výjimečné prostory a specialitou je dešťová sprcha.
  • Apartmá Tycho Brahe nabízí romantické ubytování s výhledem na palácové zahrady a exkluzivní nabídkou privátní vinotéky přímo na pokoji.
  • Apartmá Rudolfa II. je nejluxusnější možností ubytování v hotelu U Zlaté studně. Nabízí neuvěřitelný panoramatický výhled na stověžatou Prahu a luxusní zařízení pokoje. Cena tohoto nejluxusnějšího apartmá se pohybuje od 700 eur (tato cena se mění).

Hotel U Zlaté studně nabízí svým návštěvníkům mnoho doplňkových služeb. Mezi ty nejžádnější patří aromatické koupele, masáže či soukromou prohlídku Prahy.

Hotelová nej

Jak jsme informovali výše, hotel U Zlaté studně byl již dvakrát zvolen hotelem roku dle TripAdvisor.com, ovšem toto ocenění není jediné. Byl zvolen také nejkrásnějším skrytým klenotem, nejlepším hotelem co se poskytovaných služeb týče. Privilegium si také drží jako jedno z nejromantičtějších míst Prahy. O své návštěvníky se stará světově uznávaný šéfkuchař.

Terasa U Zlaté Studně

Restaurace Terasa U Zlatá Studně nabízí 35 míst k sezení a nádherný panoramatický výhled na Prahu. V letních měsících je otevřena venkovní terase a počet míst k sezení je tak ještě o 10 vyšší. Restaurace Terasa U Zlaté studně se nachází ve 4. patře hotelu a její šéfkuchař byl členem českého týmu, který získal zlatou medaili na šampionátu v Singapuru.

Oficiální stránky hotelu: www.goldenwell.cz
Oficiální stránky restaurace:
www.terasauzlatestudne.cz

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.