First minute Řecko

Hotel vystavěný na skále, ostrov Santorini, Řecko

Nečekejte na poslední chvíli, raději si rezervujte first minute zájezdy do Řecka s předstihem. Získáte lepší ceny, jistotu, že vámi vybraný hotel je k dispozici a také celou řadu bonusů, které ocení zejména rodiny s dětmi.

Lepší ceny first minute Řecko

Při včasné rezervaci first minute zájezdů do Řecka můžete ušetřit až několik tisíc korun oproti katalogovým cenám v hlavní sezóně. First minute jsou dokonce výhodné i v porovnání s některými last minute nabídkami, kdy se na cenu first minute zkrátka nedostanete.

Volné kapacity

Vybírat zájezdy na poslední chvíli sebou nese riziko toho, že vámi vybraný hotel již nebude mít volné kapacity. U páru se to dá ještě snést a většinou si svoji dovolenou najde, ale pokud hledáte last minute nabídky pro celou rodinu a chcete si vybírat, budete mít problém.

To se vám u first minute nestane, protože hotely jsou volné a teprve registrují první objednávky. Navíc Řecko již pomalu dohání Chorvatsko co se návštěvnosti týče, takže kapacity ubývají mnohem rychleji než dříve.

Bonusy od cestovních kanceláří

V případě rezervace first minute zájezdu třeba právě do Řecka vám cestovní kanceláře nadělí řadu bonusů. Bonus je vždy uveden u nabídky zájezdu. Těšit se tak můžete třeba na osušku na pláž, opalovací krém, plážovou tašku, parkování na letišti zdarma nebo dokonce zvýhodněnou nabídku, kdy dítě s vámi letí do Řecka zcela zdarma nebo za symbolický poplatek.

Kdy začít objednávat First minute Řecko?

První objednávky registrují cestovní kanceláře ještě před obdobím vánoc, ale nejvíce objednávek first minute zájezdů je v období ledna a února. Čím dříve si zájezd objednáte, tím se můžete těšit na lepší ceny i bonusy.

Zájezdy doporučujeme rezervovat online přes internet, kde ihned vidíte volné kapacity hotelu i jednotlivé bonusy k zájezdům.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.