Dovolená v Segetu Donji – Chorvatsko

Letos jsem měl možnost navštívit další destinaci v Chorvatsku a k mému štěstí to bylo právě nedaleko Trogiru vzdálené letovisko Seget Donji. Letovisko nabízí téměř vše co od pohodové dovolené v Chorvatsku čekáte. Pojďme se tedy podívat na co můžete v Segetu Donji narazit. Podívejte se na celý článek, kde vám přiblížíme toto skvělé místo na strávení vaší dovolené u moře.

Hlavním symbolem celého pásu s plážemi je hotel Medena. Tento hotel je starším typem, přesto patří mezi největší dominanty a spousta lidí jej stále využívá. Na výběr máte možnost ubytování přímo v hotelu či depandaci. Musím říci, že i já jsem měl možnost navštívit depandanci. Pokoje jsou na nižší úrovni, kde sice máte televizi, ale polovina jich nefunguje, zkrátka je na tomto hotelu vidět, že již něco zažil. Popravdě ani nevím kolik má hvězdiček ale pokoje jsou na úrovni ** hvězd. Co mě zarazilo bylo naprosto báječné jídlo, obrovský výběr masa, zeleniny, příloh, k tomu dezerty, stále doplňováno o čerstvé a čerstvé potraviny, jíst jste mohli dokud hrdlo ráčilo. Po návštěvě pokoje vám jídlo přijde jako naprostý luxus, který hodnotím velice kladně.

Oblázková pláž v Segetu Donji

Pláž Seget Donji, Chorvatsko

Ubytovat se můžete také v některém apartmánu v Segetu Donji, kterých je poblíž pobřeží opravdu velké množství. Místní nabízejí ubytování za slušné ceny, většinou máte výhled na moře a co víc si na takové dovolené přát. Navíc získáte i slušné kontakty, která se vám budou v budoucnu hodit.

Tím moje negativní zkušeností se Segetem Donji končí. Celé pobřeží Segetu je dlouhé cca 3-4 km, lemované oblázkovými plážemi. Měl jsem možnost jej navštívit v červnu a musím říci, že voda ještě neměla tak dobré teploty, které se mi líbily (cca 23-24 °C). Život na pobřeží běží v plném proudu, všude spousta stánků a možností občerstvení. Bary a restaurace vás vábí koktejly a vůněmi svých specialit. Pokud jste akčnější typ můžete vyzkoušet jednak vodní skútr, jízdu na banánu či duši nebo se můžete nechat táhnout za lodí na padáku ve výšce několik desítek metrů. Večer na vás čeká spousta zábavy, a to jak pro ty nejmenší pro které je zde připraven každý večer program tak i pro dospělé a dospívající. Spousta barů, restaurací kde večer hraje hudba, tancuje se. V tomto ohledu se zkrátka Segetu Donji nedá nic vytknout a i mladší generace, která se kolikrát bojí, aby měla kam jít bude spokojena. Bary jsou na vysoké úrovní, kožené sedačky, výhlede na moře, příjemná obsluha, nabídka koktejlů. Při vzpomínce bych se hnedka a rád vrátil.

Pokud stále nevíte kam zavítat do Chorvatska, podívejte se na nabídku zájezdů do Chorvatska, kterou jsme pro vás připravily.

V některém z příštích článků se k Segetu Donji ještě vrátím, stále je možné o tomto letovisku psát nové a nové poznatky. Na závěr vám doporučím jednu rybí restauraci s rybami na jakýkoli způsob.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.