Dovolená ultra all inclusive

Restaurace

Dovolená ultra all inclusive je obdoba klasického all inclusive, tedy vše zahrnuto v ceně, avšak oproti tomu je tam vždy ještě něco navíc. K dispozici máte jídlo i pití bez jakéhokoliv omezení a to po celých 24 hodin. Nonstop snack bar, pláž rovnou u hotelu, písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, lehátka se slunečníky zdarma, potom také tenis, saunu, masáže atd.

 • Ultra all inclusive vám umožňuje využívat vše, co v hotelu nabízejí a to bez omezení i bez poplatku. Vše je pro vás zdarma.

Co znamená ultra all inclusive je vždy přesně vymezeno u každého zájezdu, neboť každý hotel to má jiné a nabídka je individuální.

Turecko ultra all inclusive

Pokud si chcete všechny výhody své dovolené vychutnat, pak vás jistě bude zajímat, kam se vlastně vydat. Našli jsme pro vás několik zajímavých míst, která nabízí jen ty nejlepší služby.

Turecká riviéra

Incekum – Hotel Annabella Diamond

Nově otevřený luxusní hotel, uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Dovolenou si tu můžou užít jak jednotlivci, tak celé rodiny. Hotel se nachází v blízkosti letoviska Avsallar, přímo na známé pláži Incekum. Díky tomuto hotelu poznáte, co znamená ultra all inclusive na 100%.

 • Komplex má 7 pater a již při příjezdu na vás dýchne luxus.
 • Užijte si příjemný relax na pláži, u bazénu, také wellness a spoustu jídla i pití po celý den.
 • Hotel Annabella Diamond má celkem 230 pokojů, které jsou plné moderního vybavení.

Avsallar – Hotel Aydinbey Gold Dreams

Užívejte si luxusní dovolenou pro páry i rodiny s dětmi. Součástí hotelového komplexu je i aquapark. Hotel najdete v městě Alanya, tvoří jej 2 hlavní budovy a několik bungalovů, které přiléhají k hotelové zahradě. Vzrostlé palmy a tropické květy oživí atmosféru Turecké riviéry. V blízkosti hotelu je krásná pláž s pískem a oblázky, která pozvolně klesá do moře a díky své čistotě byla dokonce oceněna Modrou vlajkou Evropské unie. Slunečníky, lehátka i matrace máte k dispozici zdarma.

Bulharsko ultra all inclusive

Zlaté písky – Kaliakra Palace

Toto rekreační středisko se řadí k nejlepším v Evropě. Hotely stojí v přírodním parku, přímo ve svahu nad místní pláží. Patří k nejrozvinutějším z celého Bulharska, nabízí kvalitní služby, bohatou večerní zábavu i rušný noční život.

 • hotel nabízí pláž vybavenou sprchami, bazény, půjčovnami se slunečníky i sportovními potřebami.
 • k dispozici jsou tenisové kurty, minigolf, hřiště, aquapark
 • kdo má chuť na procházku může se projít na pobřežní promenádu
 • ochutnejte také speciality bulharské kuchyně

Slunečné pobřeží – Hotel Nobel

Hotel se pyšní velmi příjemnou a přátelskou atmosférou, leží v jižní části Slunečního pobřeží. Pouhých 100 m od hotelu najdete pěknou písečnou pláž.

 • blízko hotelu jsou bary a restaurace
 • když je sezóna, můžete se přepravovat minivláčkem za stanovený poplatek
 • užijte si aktivity v podobě stolního tenisu, fitness a plážového volejbalu
 • je zde wellness centrum s krytým bazénem, saunou a parní lázní
 • možné jsou i masáže, ale ty jsou pouze na požádání za poplatek

Podívejte se také na další nabídky ultra all inclusive hotelů na portálu Invia.cz, který pro vás agreguje tisíce zájezdů od stovek proti úpadku pojištěných cestovních kanceláří.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.