Dovolená na vlnách

Okružní plavby - Greece Tours

Na palubě luxusní lodi houpání vody  téměř necítíte. Sluneční paprsky, které se odrážejí od vln,  příjemně hřejí a nadechujete se voňavého vzduchu zvlhčeného kapkami  mořské vody. Na palubě luxusní lodi má dovolená zcela jiný rozměr, každý den zakotví te někde jinde a malebné scenérie se neustále proměňují .  Právě romantika a poznání spousty zajímavých míst v krátkém časovém úseku  je největší předností okružní plavby po Egejské moři.

Okružní plavby po Egejském moři – program

Například program 3denní okružní  plavby zahrnuje poznání několika řeckých ostrovů a Turecka. Plavba obvykle  začíná v dopoledne v přístavu Pireus. Ještě tentýž den doplujete  na ostrov větrných mlýnů  Mykonos, kde kapitán vyhlásí volno v trvání několika hodin. V noci se  loď vydává na další plavbu a druhý den za rozbřesku už můžete  z paluby sledovat blížící se pobřeží Turecka. O 24 hodin později už jste opět v Evropě. Na prohlídku  Kréty kapitán dává  4,5 hodiny.  A když jde všechno podle plánu, navečer  ještě budete obdivovat západ slunce na  Santorini. V noci, když se všichni na lodi baví, nabere loď kurz Athény a ráno v 7 hodin už vítá rozespalé obličeje výletníků slunce v hlavním městě Řecka.  Dovolenou v Řecku a okružní plavby nabízí cestovní kancelář GREECE TOURS.

Pohodlí během okružní plavby

Dovolená na lodi je exkluzivním zážitkem s puncem luxusu. O komfort cestujících se stará početná posádka, běžně to bývá až 300 osob personálu na 600 klientů. Váš domov je po celou dobu okružní plavby po Egejském moři v kajutě na lodi, kde máte kromě ubytování zajištěno po celý den i stravování, platí se jen za nápoje. Během okružní plavby můžete relaxovat a slunit se u bazénu na palubě nebo využít nabidku wellness služeb a masáží. Mořským větrem zacuchané vlasy si můžete nechat upravit v místním kadeřnickém salónu, dopřát si tu můžete i pedikúru a manikúru. Přímo na lodi jsou obchody s kosmetikou, módním oblečením a doplňky, které vzhledem k bezcelní zóně pořídíte za zvýhodněné ceny.

Okružní plavby - Greece Tours

Dovolená na vlnách - okružní plavby

Večery plné zábavy

Pro okružní plavby jsou typické večery plné zábavy s živou hudbou různých žánrů a tematickými večírky. Můžete také sledovat ukázky světových muzikálů anebo zkusit své štěstí v místním kasinu. Největší událostí je pak kapitánský večírek, který zahajuje velitel lodi v bělostné uniformě slavnostním přípitkem. Pro tyto příležitosti platí přísný dress code dámy musí mít dlouhé večerní toalety a muži smoking. Po protančené noci se můžete těšit na seznámení s dalším zajímavým místem, ostrovem nebo kontinentem.

Okružní plavby a poznávání

V každé zastávce okružní plavby se nabízí řada  výletů, pokud se nechcete účastnit organizovaných výprav po památkách, můžete zůstat na lodi anebo se vylodit v přístavu a prohlížet si navštívenou lokalitu individuálně. Jen pozor na dodržení stanoveného času nalodění, okružní plavby mají pevně stanovený časový rozpis a na nikoho se nečeká. Navíc velká loď nemůže vždy zakotvit až v přístavu, takže se klienti z pevniny i na ni dopravují na menších člunech.

Navštívené ostrovy:

Santorini

Někteří vědci považují Santorini za bájnou ztracenou Atlantidu. Za současný tvar ostrova je „zodpovědný“ dávný výbuch sopky. Bílé domky, modré střechy a strmé útesy, které nabízejí unikátní výhled – to jsou atributy ostrova s nejkrásnějšími západy slunce.

Mykonos

Sarah Jessica Parker tady chce natáčet třetí díl Sexu ve městě a návrhář Armani si tu podává dveře s Madonnou. I ostrov větrných mlýnů nabízí absolutní luxus a je vděčným cílem turistů, kteří sem jezdí na jednodenní výlety z okolních destinací.

Kréta

Tady se narodil vládce všech bohů Zeus a právě sem jezdí milovníci řecké historie. Kréta jim může nabídnout opravdu hodně – hlavní město Herakleion prošpikované památkami, rozsáhlá archeologická naleziště i nejdelší soutěsku v Evropě.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.