Dinopark Vyškov

Dinosaurus

Pomalými, ale jistými kroky přichází období, které je tak dobře oblíbené díky výletům, který si nejeden turista, každý rok chystá. Chcete ale zažít něco jiného, originálního, ale i přesto zábavného a to především pro celou rodinu? Tak neváhejte a pojďte navštívit jeden ze čtyř dinoparků v České republice, které jsou po republice rozložené tak, aby je mohl navštívit opravdu každý. Posuďte sami: Plzeň, Praha, Ostrava a Dinopark Vyškov . Nicméně náš cíl je pro dnešek Dinopark Vyškov, který se nachází poblíž Brna a nabízí opravdu velkou porci zábavy pro celou rodinu.

Dinopark Vyškov Vás přenese do světa obývaného dinosaury, do světa, který se za dobu svého působení značně změnil. Představí Vám dinosaury, kteří tenkrát obývali naší planetu a představí Vám je v jejich přirozené velikosti. Pro ty nejmenší se uprostřed areálu nachází celá řada skluzavek a kolotočů. Vrcholem celého výletu je pak samotný 3D film, který je vysílán unikátní technologií, při které jsou promítány 2 obrazy současně. Vzniká tedy dojem plastičnosti obrazu, kdy návštěvník s 3D brýlemi vidí film plasticky, jako kdyby byl v něm. V roce 2011 je mimo jiné promítán film GIGANOTOSAURUS 3D – příběh mláděte, které se v dospělosti potká s predátorem, který kdysi zahubil jeho matku. Tentokrát je náš hrdina ale velký a v plné síle.

Co se týče ceny, Dinopark Vyškov se snaží vyhovět celé rodině. Nejdražší vstupné je pro dospělého za 150 Kč, nejlevnější pro děti do tří let, kteří mají vše zadarmo. Pokud tak chcete strávit celý den výletem do Vyškova, je možné navštívit tamní ZOO, která taktéž nabízí originální procházku mezi zvířaty z celého světa.

Dinopark Vyškov je tak zajímavou zkušeností. Taktéž výletem, který přinese, nejen dětem, ale i celé rodině, příjemné vzpomínky na místo, které mohou vidět především ve filmech. Dinopark Vyškov je unikátní místo, které představí to, co jen tak neuvidíte. Představí originální výlet do země dinosaurů, který by rád viděl každý už jako malé dítě, tak jako si to přáli kluci ve filmu Cesta do Pravěku.

Dinosaurus

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.