Chorvatská NEJ #5 / nejlepší nudistická pláž v Chorvatsku – ostrov Rab

Dovolená v Chorvatsku již od 6 490 Kč

Od roku 1936, kdy místní úřady povolili králi Edwardu VIII a paní Simpsonové plavat nahý na pláži Kandarola, ostrov Rab se stal jednou z nejoblíbenějších destinací pro milovníky nudismu.

Pláž Kandarola nacházející se na ostrově Rab, často přezdívaná jako Engleska Beach Plaza, je populární a dobře známá nudistická pláž s restaurací a sportovním zařízením. Nachází se na jižní straně poloostrova Frkanj (ten je součástí většího Kalifront poloostrova) z něhož je krásný výhled na Palit, moderní předměstí města Rab kam lze jednoduše z pláže odcestovat pomocí pravidelných lodních taxiků. Palit nabízí překrásnou promenádu, která je také důvodem proč sem lidé cestují.

Město Rab je hlavním městem stejnojmenného ostrova. Návštěvníci mohou obdivovat okouzlující středověké kamenné budovy, seskupené na opevněném poloostrově, lemované čtyřmi elegantními románskými kostely se zvonicemi.

Lopar je nejsevernější místo ostrova Rab a také nejvzdálenější místo od města Rab (cca 13 kilometrů). Za návštěvu ale rozhodně stojí. Leží tu totiž 22 písečných pláží lemovaných piniovými háji a mělké moře z nich dělá ideální místo pro rodinnou dovolenou s dětmi. Lopar je také vhodné místo pro začátečníky potápění a šnorchlování. Sahara je jedna z nejkrásnějších pláží v této lokalitě a je určena nejen pro nudisty.

Ubytovat se můžete například v krásném 14ti pokojovém hotelu Pansion Tamaris v Palitu. Jste-li milovníkem nudistických pláží, jistě vás potěší pravidelná lodní doprava na dobře známou a proslulou nudistickou pláž Kandarola.

Vyberte si dovolenou do Chorvatska v našem katalogu zájezdů.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.