Cestovní pojištění / pojistěte se online

Bouračka auto

Cestovní pojištění je často diskutované téma, protože se jedná o neocenitelného pomocníka při soukromých, ale také služebních cestách do zahraničí. Nikdy totiž nevíte, co se může stát a cestovní pojištění vám v takovém případě usnadní život více než si dokážete představit. V případě úrazu či onemocnění v jiném státě za vás pojišťovna uhradí náklady spojené s ošetřením, hospitalizací, léčením, převozy a dalšími nezbytnými kroky. V případě, že se vám něco stane a vy nejste pojištěni, může se dlužná částky vyšplhat na závratné až několika milionové sumy, při kterých budete muset sáhnout hodně hluboko do kapsy. Cestovní pojištění tak neberte na lehkou váhu.

Srovnání cestovního pojištění

Rádi bychom vám představily projekt Honzova pojistka, který vám pomůže vybrat cestovní pojištění online a ZDARMA, ale především vám ušetří spoustu času. Jedná se o komplexní nástroj, díky kterému můžete srovnat pojištění od několika pojišťoven a celé cestovní pojištění můžete sjednat online, včetně platby na účet vámi vybrané pojišťovny.

Stačí zadat hlavní cíl vaší cesty a počet dní, které v jiném státě strávíte. Poté se vám objeví ještě doplnění detailních informací tak, aby vaše cestovní pojištění bylo co nejlépe situováno právě vaší cestě. Po konečném vyplnění dostanete výpis jednotlivých pojišťoven a jejich cen, za které jsou ochotny vás pojistit. Stačí si již pouze vybrat tu pro vás správnou pojišťovnu, zaplatit pojištění a můžete vesele cestovat.

Výhody cestovního pojištění

Mezi nesporné výhody patří především jistota a pocit, že pokud se vám něco stane nemusí to být v dlouhodobém měřítku ještě horší (výdaje po uzdravení atd.). Vše na svá bedra přebírá pojišťovna a to až do výše pojistného plnění. To bývá v řádech milionů a většinou stačí na 99% úrazů a nemocí.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.