Čedok dovolená 2018 – katalog

Cestovní kancelář Čedok

Dovolená s cestovní kanceláří Čedok pro rok 2018.

CK Čedok patří v České republice mezi nejoblíbenější a také nejlepší cestovní kanceláře. Pojem Čedok a dovolená znají i ti, kteří se o cestování nezajímají. Takovou image totiž firma získává již od roku 1920, kdy byla založena. V České Republice získává cestovní kancelář Čedok pravidelně různá ocenění ukazující na kvalitu i rozsah poskytovaných služeb.

Jaké zájezdy nabízí CK Čedok?

CK Čedok nabízí všechny druhý zájezdů a to do celého světa. V nabídce tak nalezneme nejen last i first minute zájezdy, ale také eurovíkendy, poznávací i tuzemské zájezdy, lyžařské zájezdy, cesty za sportem i vzdálenou exotiku. V nabídce nalezneme jak luxusní hotelové resorty, tak apartmány, bungalovy, chaty i chalupy.

Podívat se tedy můžete do nejprodávanějších destinací Čedoku – Egypta, Francie, Turecka či Bulharska. Velkému zájmu se těší také dovolená Kypr a Řecko. Vzdálenou exotiku reprezentuje safari v Keni, návštěva Spojených Arabských Emirátů, Thajska, Kuby či Dominikánské republiky.

CK Čedok katalog 2018

Každý rok vydává cestovní kanceláře Čedok tématicky zaměřené katalogy zájezdů a dovolené. Ty si můžete také prohlédnout na oficiálních stránkách nebo stáhnout v PDF formátu.

Pro rok 2018 můžete listovat v těchto katalozích: letadlem k moři, Bulharsku, Egypt, autem a autokarem k moři, hory, lázně a jezera, poznávací zájezdy, chaty a chalupy, okružní plavby, USA a Kanada, JAR, Austrálie a Oceánie, Exotika, Egypt, Spojené Arabské Emiráty, Evropa a Středomoří, lyžování v zahraničí a lázně v ČR.

Získaná ocenění

Dovolená od CK Čedok 2018 je zárukou kvality a spolehlivosti. Ukazují to i získaná ocenění, jako je například přední umístění v TOP 100 nejlepších cestovních kanceláří v ČR, vítězství v TTG Trawel Awards v letech 2012 i 2013 a to v kategoriích: Nejlepší cestovní kancelář pro pobyty u moře 2013, Nejlepší cestovní kancelář v České republice 2004 – 2012. Čedok se zkrátka pravidelně umisťuje na předních příčkách různých anket.

Líbí se vám cestovní kancelář Čedok a láká vás spolehlivá dovolená od prověřeného prodejce? Podívejte se na nabídku zájezdů na oficiálních stránkách Čedoku nebo na stránkách cestovní agentury Invia.cz.

Zdroj fotografie: www.cedok.cz

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.