10 nejlepších pláží s nočním životem v Evropě

Pobřeží - Španělsko

Moře, pláž, koktejly a návyková hudba, to jsou jen některé z vlastností pro velkou a nezapomenutelnou dovolenou. My se v dnešním článku podíváme na místa, která vám s určitostí nabídnou všechny zmíněné parametry. Podíváme se na 10 pláží po celém světě, kde to opravdu žije a kde si s jistotou s celou vaší partou pořádně zapaříte.

Městská pláž Playa den Bossa, Španělsko

Pláž se nachází na jednom z nejpopulárnějších ostrovů Španělska – Ibize. Ostatně i podstatou celého ostrova je jedna velká párty. Městská pláž Playa den Bossa se nachází v jihovýchodní části ostrova. Právě v této časti najdete také většinu barů a diskoték. Včetně legendárního klubu Bora Bora.

Playa de Palma, Mallorca, Španělsko

Devět kilometrů dlouhá pláž na ostrově Mallorca se po západu slunce mění na jednu obrovskou diskotéku. Pláž začne zářit všemi barvami duhy a z obřích reproduktorů můžete slyšet moderní rytmi. Nicméně, s vycházejícím sluncem zábava v Playa de Palma nekončí, ale radosti a veselí pokračují nonstop.

Paradise, Mykonos, Řecko

Mykonos v Řecku je nejen drahý a luxusní resort, ale i místo pro velmi hlučná a bláznivá setkání bohatých a slavných. Přijíždějí sem na luxusních jachtách nebo soukromými tryskáči z celé planety. Jen si představte: z každého rohu pláže slyšíte hlasitou rytmickou hudbu, sledujete spoře oděné opálené dívky tančící na stolech i na tanečních parketech …. A ti kterým se už teď zvedá tlak, se mohou ochladit v tyrkysové vodě nebo mohou relaxovat na slunci na měkkých polštářích, které jsou volně nabízeny na celé pláži.

Zrće, Novalja, Chorvatsko

O této pláži už jsme se zmiňovali v jednom z předchozích článků. Krásná pláž Zrcé na ostrově Pag v Chorvatsku byla oceněna Modrou vlajkou již poněkolikáté. Nicméně většina lidí mířící do letoviska Novalja nekončí u moře, ale právě v některém z vyhlášených klubů a barů, kde každoročně hrají ti nejlepší DJs z celého světa. Mezi nejlepší kluby patří Aquarius, Calypso a řada dalších. Noční život pokračuje i na plážích, kde je v nabídce celá řada vodních sportů i adrenalinových atrakcí.

City Beach, Golden Sands, Bulharsko

Spousta dětí, hrajících si v měkkém písku slavného bulharského letoviska Zlaté Písky je to, co zde najdete v odpoledních hodinách. Ale večer se všechno mění. Děti jdou spát a starší generace ustupuje té mladší. Sto metrů široká pláž se mění v jeden velký klub.

Playa Lloret de Mar, Lloret de Mar, Španělsko

Klasický španělský resort na pobřeží Costa Brava s bezpočtem restaurací a barů. Silné koktejly, radosti, potěšení a flirtování je zaručenou zábavou.

Pobřeží - Španělsko Španělské pobřeží, zdroj: vlastní fotoarchív

Playa de Calella, Calella, Španělsko

Další z letovisek pobřeží Costa Brava. Přes den můžete hrát plážový volejbal, fotbal, jezdit na vodních banánech nebo si můžete zalyžovat na vodní hladině. Ta pravá zábava ale začíná až po západu slunce. Hudba a tanec přímo v bořícím se vyhřátém písku – to je ta pravá letní dovolená pro mladší generace i místní obyvatele.

Pleasure Beach, Malia, Řecko

Na východ od hlavního města Kréty můžete najít velmi mladé a veselé letovisko Malia. Zatímco si tady člověk může vychutnat přes den pár skvěle chutnajících koktejlů v baru na pláži, ve večerních hodinách je zapotřebí navštívit některý z mísních vyhlášených tanečních klubů. Relaxovat můžete také krátce před svítání v tzv. chill-out zóně.

Městská pláž, Nice, France

40 kilometrů dlouhá pláž na jednom z nejvíce bohémských středisek na světě. Městská pláž v Nice je možná nejlepší místo na světě, kde strávit večer plný zábavy. S příchodem tmy se začíná letovisko proměňovat do super cool atmosféry s velmi hlučnou a rozmanitou hudbou. A nemusíte nutně zůstávat na jednom místě, ta správná taktiky pro toto letovisko je surfovat v po jednotlivých diskotékách, kterých na pobřeží najdete desítky.

Plaja Mamaia, Mamaia, Rumunsko

Mamaia je největší a nejstarší rumunské středisko na pobřeží černého moře. Osmikilometrová pláž s jemným zlatým pískem, jasně modré moře je ideálním místem pro noční zábavu. Rozsah plážových barů a diskoték zapůsobí na každého milovníka dobré a dlouhé zábavy. Příjemnou vlastností tohoto místa jsou ceny, které jsou poměrně nízké v porovnání s ostatními středisky, kde to opravdu žije.

Kam by jste se vydali vy?

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

2 odpovědí to “10 nejlepších pláží s nočním životem v Evropě”

  1. David napsal:

    Hodně letovisek s nočním životem sem našel také na http://www.kickstart.cz

  2. Katka napsal:

    Dovolenou pro mladé nabízí také cestovní agentura Impuls – http://www.caimpuls.cz.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.