Ženy na cestách

Národní park Kruger - scenérie

Televize Prima zařadila do svého zimního vysílání pokračování úspěšného cestovatelského magazínu Ženy na cestách 2014. Cestovatelky Zlatuše, Adéla, Míša se k nám na obrazovky vrací již ve 3. sérii a to každou neděli v 18:00. Na vlastní kůži nám zprostředkují své zážitky z návštěv řady známých i méně známých lokalit.

První řada

Ženy na cestách navštívili v první řadě 8 lokalit. Nejdříve jsme se vydali do slunné Malorky, abychom se později společně s nimi ocitly pod žárem Kapverdských ostrovů – novinkou a skokanem exotické dovolené minulého roku. Tou letošní je bezesporu dovolená v Senegalu.

Ve třetím díly ženy na cestách zavítali na řecký ostrov Rhodos, dále pak do Spojených Arabských Emirátů, do Turecka, na Zanzibar, do Keni a své cesty zakončili dobrodružnou plavbou po Nilu.

Druhá řada

Druhá řada pořadu ženy na cestách, byli ve větší míře zaměřena na exotiku. V začátcích jsme se podívali do rakouských Alp a Turecka. Pak už se lítalo mnohem dále – do Dominikánské republiky, do Mexika, do Tuniska, do Maroka, na Jamajku a do exotické Venezuely.

Třetí řada – Ženy na cestách 2014

Ve třetí řadě jsme se zatím podívali do Bulharska, kde Míša a Zdena objeli za 4 dny hned několik letovisek a v plánu je návštěva Maroka.

Ženy na cestách na Primě

Ženy na cestách můžete sledovat od 5.1.2014 na televizi Prima a to vždy od 18:00. Pokud vám unikly starší díly, můžete si je pustit v archívu TV Prima nebo na druhém pořadu TV Prima Love.

V pořadu se můžete těšit na autentické záběry mnoha letovisek, která vám přeci jen dají trochu jiný pohled než katalogové fotky na to, jak to v daném místě vypadá. Společně s ženami na cestách navštívíme celou řadu památek i zajímavý míst, kde si můžete prohlédnout tradiční kulturu i zvyky jednotlivých států.

Co by to bylo za dovolenou, kdybychom ale neochutnali nějaké místní speciality? I na to ženy na cestách myslí v podobě návštěv restaurací, kde si objednávají tradiční pokrmy.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.