Webkamery – Karibské ostrovy

Webkamery z Karibiku

Každý z nás měl jednou nutkání představit si, jak to asi vypadá právě teď na pláži některého z ostrovů karibiku. Tento stav máme především v zimním období či v období, kdy stále prší. Déšť a chmurné počasí nám způsobují deprese a proto abychom se odreagovali je nejlepší se podívat na webkameru z nějakého exotického místa. Poté nám nezbývá než tiše závidět místním a představovat si svou osobu na některém z těchto krásných míst.

Webkamery jsou dnes samozřejmostí i v exotice. Můžete se tak reálně podívat jak to vypadá například na některém z ostrovů karibku. Obrázky jsou snímány jednou za určitý časový úsek a jsou automaticky aktulizovanány. Technika jde stále dopředu a tak se můžete setkat i s webkamerami v reálném čase a s kvalitním přenosem obrázků. Zjístíte tak nejen počasí v dané lokalitě, ale například i dopravní situaci, hustotu lidí na pláži či dokonce můžete zahlédnout někoho známého, který se v dané lokalitě pohybuje.

Webkamery z Karibských ostrovů

St. Barths webkameraPohled z kopce Lurin na ostrov St. Barths v Karibs kém moři. K vidění je zde přistávací plocha pro letadla, přístav pro lodě a v pozadí při dobém počasí je  možné vidět další z ostrovů Anguilla.

Bucuti beach bar webkamera (ostrov Aruba) – K vidění je nádherná čistá pláž Tara beach s barem Bucuti beach. Že je zde možnost vidět známé na dovolené na ostrově Aruba se můžete přesvědčit na těchto obrázcích

Webkamery Barbados v přístavu Saint Charles – Krásné webkamery z ráje na Zemi Barbadosu, které jsou aktualizované každých 20 sekund. Podívejte se na přístav St. Charles kde kotví obrovské jachty přímo u vil v laguně Petit (webkamera) nebo se podívejte na pláž South beach s přístavem St. Charles (webkamera)

Bonaire webkamery – Nepříliš známý karibský ostrov Bonaire nabízí hned několik webkamer. Podívat se můžete na pláže South Beach (webkamera) a North Beach (webkamera). Zajímá-li vás pohled na jiná místa Bonaire je zde k dispozici cenrum města (webkamera) či plážový bar (webkamera).

Cayman IslandKajmanské ostrovy jsou nádherné. V této webkameře máte pohled na moře s bazénem po pravé straně. (webkamera)

Panamský průplav – Zajímá vás jak to aktuálně vypadá v Panamském průplavu? Není problém, i zde je umístěno hned několik webkamer a musím říci, že hlavní webkamera je ve velice dobré kvalitě. Webkamery Panamský průplav.

Grand Cayman nabízí hned několik webkamer. Podívejte se na 7 km dlouhou pláž (webkamera) či se mrkněte jak to momentálně vypadá v takovém karibském baru (webkamera)

Virgin IslandPanenské ostrovy nabízí největší množství  webkamer. Tato webkamera je umístěna na přístav Charlotte Amelia, který se nachází na St. Thomas. Jiná webkamera nás zavede na krásné místo. Christiansend Harbour, přístav kde je možné sledovat pohyby lodí z webkamery ale i kolemjdoucí, kteří obdivují stejný pohled jako vy. Přístav Cruz Bay, kde je možné vidět molo a znovu nádhernou pláž. A znovu ostrov St. Thomas a webkamera na pláži Magens Bay Beach. Nádherná webkamera je také umístěna na ostrově St. John na U.S. Virgin Island.

Výletní lodě mají také své webkamery

Pokud vás vždy zajímalo kde brázdí vody karibiku výletní lodi i zde máte možnost nahlédnout pod pokličku těchto kolosů. Díky webkamerám umístěným na palubě si budete moci udělat obrázek jak taková plavba po karibiku vypadá a kde se momentálně výletní lodi nachází. To vše najdete na stránkách PO Cruises.

Tak s chutí do mlsání pohádkové světa, kde čas téměř neutíká.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.