Travelportal.cz – vybírejte zájezdy ze stovek CK na jediném místě

Travelportal.cz

TravelPortal.cz je online cestovní agentura, která umožňuje porovnávat zájezdy více jak 100 českých cestovních kanceláří na jediném místě. Výhodou je nejen úspora peněz, ale také času, protože veškeré zájezdy včetně konečné objednávky můžete vyřídit z pohodlí vašeho domova.

Travelportal.cz agreguje zájezdy pouze ověřených a proti úpadku pojištěných cestovních kanceláří. Nechybí ani takový velikáni jako Fischer, Exim Tours, Blue Style, Firo Tour, Čedok či CK Neckermann.

Nespornou výhodou oproti jiných cestovním agenturám je také fakt, že již při prohlížení detailu zájezdu víte, kdo je jeho pořadatelem. Od první chvíle máte jasno, s kým cestujete, což nebývá u cestovních agentur běžná praxe.

Travelportal.cz

Travelportal.cz

Jak to celé funguje?

  1. Vyhledejte si svůj zájezd. A to zadáním vašich parametrů ve formuláři na TravelPortal.cz vlevo nebo si prohlédněte aktuální nabídku TOP zájezdů na úvodní stránce. Filtrovat můžete nejrůznější parametry i typy zájezdů, včetně last minute.
  2. Zaujal vás nějaký zájezd? Klikněte na jeho detail a dozvíte se potřebné informace. Najeďte myší na ikonku podávajících rukou a zjistíte kdo je pořadatelem zájezdu.
  3. Zájezd si rezervujte. Vyberte si termín a místo odletu, které vás zajímá a přejděte k rezervaci zájezdu. Vyplňte kontaktní údaje a odešlete nezávaznou rezervaci.
  4. Jakmile bude vaše rezervace potvrzena, budete vyrozuměni na email a v nejbližší možné době vás bude kontaktovat jeden z pracovníků portálu TravelPortal.cz, s nímž si domluvíte další postup.
  5. Pokud se s pracovníkem dohodnete na koupi zájezdu, bude vám zaslán návrh cestovní smlouvy. Jakmile ji odsouhlasíte, přejděte k platbě. Využít můžete možnosti platby kartou, online platby, ale i klasických způsobů, jako je příkaz k úhradě. Jakmile peníze obdržíme, ihned vás upozorníme. Veškeré platby jsou zabezpečeny.

Proč cestovat s TravelPortal.cz?

Pokud si objednáte letecký zájezd z Prahy na 8 a více dní, můžete při sepisování smlouvy zájezdu požádat o parkování na letišti zcela zdarma. Akce platí do 1.9.2014 pro zájezdy zakoupené minimálně dva dny před odjezdem. Parkování probíhá u společnosti Air Parking.

Vybrat si můžete opravdu z široké nabídky téměř 1 milionů zájezdů. Tuto obří nabídku si můžete díky rozšířeným možnostem vyhledávání zúžit na to, co vás opravdu zajímá. Ať už je to vaše oblíbená destinace, požadovaný termín, typ dovolené (např. poznávací zájezdy, wellness pobyty, dovolenou s potápěním apod.), délka zájezdu, odlet z vybraného letiště či třeba rozsah ceny vámi poptávané dovolené.

TravelPortal.cz neúčtuje za objednávku zájezdu žádné poplatky a ceny jsou stejné jako u pořádajících cestovních kanceláří. TravelPortal.cz je financován z odměny, která je vyplácena ze zisku pořádající cestovní kanceláře.

Benátky, Itálie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.