Tip na zájezdy od Travelportal.cz

Chcete si objednat zájezd online přes internet z pohodlí vašeho domova? Chcete si objednat zájezd bez starostí, stresu a strachu? Máme pro vás zajímavé řešení v podobě moderního internetového portálu Travelportal.cz, který sjednocuje zájezdy předních českých cestovních kanceláří na jediné místo. Travelportal.cz vám nabídne srovnání zájezdů a výběr dovolené už nemůže být jednodušší.

V systému jsou zapojeny cestovní kanceláře jako Blue Style, ESO travel, EXIM tours, Kovotour plus, Alex, CK Neckermann a další. Můžete si tak být jisti bezpečností a spolehlivostí za kterou stojí právě ony velké firmy s kterými na svou dovolenou odjíždí každoročně desetitisíce Čechů.

Travelportal.cz

Travelportal.cz

Kam s Travelportal.cz?

Letošní dovolená 2011 je v plném proudu. Jaké jsou nejoblíbenější turistické destinace na Travelportal.cz?

Jako tradičně se jedná o dovolenou u Rudého moře v Egyptě. Dovolená láká turisty na bohaté služby především v oblasti stravování (All inclusive zájezdy) a také na množství historických památek, po kterých lidé prahnou stále častěji.

Ačkoliv bylo před započetím dovolených plno informací o aktuální politické situaci v Řecku, na dovolenou nemá tento fakt téměř žádný vliv. Ba přesně naopak. Zlevněné zájezdy či dovolená last minute do Řecka je využívána tisíci Čechy a doposud nebyli hlášeny žádné problémy. Turistická destinace Řecko je rozhodně naším tipem číslo dvě.

Naším třetím tipem je Tunisko. Země bohatá na krásné slunečné pobřeží a teplou vodu nabízí přesně to, co lidé od dovolené očekávají. Tedy příjemné a především neměnné počasí, skvělé služby, kvalitní hotely a možnost poznat kulturu, historii a zvyky této lokality. Populární je také ostrov Djerba. Své last minute zájezdy si do této Africké destinace zakoupilo již několik tisíc českých turistů.

Jaké jsou vaše plány pro letošní dovolenou? Pochlubte se!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.