Rajecké Teplice – za odpočinkem na Slovensko

Spa a wellness

Slovensko je naší další zastávkou v putování po zajímavých koutech naší planety. Tentokrát se podíváme do Rajeckých Teplic na Slovensku ležících cca 15 km od Žiliny v nadmořské výšce 415 m nad mořem. První zmínky o obci se datují již od roku 1406. Dnes jsou Rajecké Teplice známé především díky termálním pramenům o teplotě až 39 °C.

Lázně Rajecké Teplice jsou vhodné při léčení pohybového ústrojí, bolesti kloubů a zad. Lázně jsou také vhodné pokud se rozhodnete pouze relaxovat a necháte tak odpočinou vaše tělo od všedních starostí. V lázních Rajecké Teplice najdete bazény s termální vodou o teplotě až 38 °C. K vaší spokojenosti zde najdete i vířivku, perličkové koupele, masáže, fitness, parafínové zábaly či uhličité koupele. Můžete se podrobit nejrůznějším lázeňským procedurám.

Pokud se chystáte do Rajeckých Teplic připravte se na cestu cca 430 km z hlavního města Prahy a tedy cca 5ti hodinami cesty. Pojďme se podívat na některé možnosti ubytování Rajecké Teplice. Mezi často vyhledávané a oblibené ubytování v Rajeckých Teplicích patří hotel Aphrodite.

Hotel Aphrodite nabízí opravdu skvělé podmínky pro relaxaci. Nejenže k pobytu dostanete možnost vstupu do lázeňského a saunového světa zdarma, ale máte možnost se podrobit dalším lázeňským procedurám jako jsou například masáže. V hotelu Aphrodita máte také skvěle postáráno o váš večer, když si můžete objednat dobré víno, jídlo a kávičku v místní kavárně.

Lázně Rajecké Teplice vypadají na opravdu skvělé místo, kde je možné strávit vaši dovolenou a nebo pouze relaxační víkend. Tak na co ještě čekáte?!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

2 odpovědí to “Rajecké Teplice – za odpočinkem na Slovensko”

  1. hules napsal:

    Co je to za kec ze Rajecke Teplice jsou 100km od Prahy?

  2. admin napsal:

    Chybka se vloudila, opraveno, děkujeme za upozornění

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.