Prodej zájezdů do Chorvatska a Černé Hory

Oblázková pláž v Segetu Donji

Chorvatsko

Chorvatsko láká české turisty především na krásně čistý Jadran, tak i pohádkovou krajinu. Málokdo už ovšem ví, že Chorvatsko je také 1244 ostrovů a ostrůvků, 2784 slunečních hodin ročně, 14 světových a kulturních památek UNESCO či 576 druhů ryb. Přitahují i nádherné přírodní památky, gastronomické lahůdky a speciality dalmatské kuchyně. Proto by měl alespoň jednou za život každý z nás středomořské Chorvatsko navštívit.

Dovolená Chorvatsko je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak i single páry či turisty, hledající aktivní prvky dovolené – kola, památky či možnost dovolené na lodi.

Černá Hora

Říká se, že Černá Hora je jednou z nejkrásnějších zemí na Balkáně, zejména vezmeme-li v úvahu její velikost. Životní prostředí je pro Černou Horu prioritou a byla vyhlášena „ekologickým státem“.

V Černé Hoře jsou ideální podmínky pro různá odvětví cestovního ruchu. Od klasické dovolené u moře, přes horskou turistiku až po lyžování. Dovolená Černá Hora, to jsou starobylá města, nedotčená příroda, hluboké kaňony a jeskyně, horské řeky a jezera tak i nádherné pláže u pobřeží Jaderského moře.

Nejznámější turistické letovisko je Budva. Staré město plné legend je dnes rájem nočního života a dovolených na krásných plážích. Pláž Bečići byla dokonce jeden čas vyhlášena jako nejkrásnější pláž v Evropě. Ulcinj je největší pláž táhnoucí se 13 kilometrů podél moře.

Do Chorvatska a Černé Hory s CK VÍTKOVICE TOURS

Cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS se specializuje především na zájezdy do Chorvatska a Černé Hory. Díky specializaci je zajištěna vysoká kvalita ubytování i nabízených služeb. CK VÍTKOVICE TOURS nabízí nejširší nabídku vlastních zájezdů. Od zájezdů s ubytováním v jednoduše zařízených a levných apartmánech až po ubytování v luxusních resortech se formou stravování all inclusive.

K nabízeným zájezdům si můžete vybrat výrazné slevy pro děti i slevy za včasný nákup. O vaše děti se ve vybraných resortech budou starat Neptun kluby s českými animátory, které zajistí zábavu pro celou rodinu.

CK VÍTKOVICE TOURS nabízí zájezdy vlastní dopravou (můžete využít nové dálnice), autobusem nebo letecky z Ostravy a Prahy do Splitu a Dubrovníku. Veškeré zájezdy a dovolenou si můžete objednat online na webu www.ckvt.cz

Pohled z pobřeží Primoštenu

Pohled z pobřeží v Primoštenu na malý ostrůvek v dáli, foceno v 6:00 ráno.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.