Přímořské letovisko Bibione, Itálie

Pláž Itálie

Bibione leží v severní Itálii a patří mezi nejoblíbenější italské letovisko mezi českými turisty. Není se čemu divit. Ještě v roce 1959 nebyli po Bibione ani nejmenší známky. Veškerá plocha byla pokryta bažinami a močály. Během dalších několika let se díky rychlerostoucí vegetaci podmínky změnily a během 80.tých let zde byli vystavěny již první hotely.

Pláž Bibione

11 kilometrů zlatavě písečných pláží, vhodných pro všechny věkové kategorie. Taková je nabídka letoviska Bibione, Itálie. Díky pozvolnému vstupu do moře je letovisko vhodné pro rodinou dovolenou s dětmi. Pláž se může také pyšnit oceněním Evropská modrá vlajka – ocenění za čistotu pláže.

Bibione není pouze pláž. Bibione v Itálii je také krásná příroda s borovými háji, kde si můžete prohlédnout mnoho zvířat v jejich přirozeném prostředí, což je zajímavé zvláště při fotografování.

Sportovní město Bibione, Itálie

Bibione, Itálie je také sportovním městem. Na plážích si dosytosti užijete sportovní aktivity mezi něž patří vodní gymnastika, windsurfing, kanoistika, jachting, cvičení na pláži ale také možnost vyrazit zdolat některou z cyklistických tras v okolí. Během letního období navíc výborně slouží také nedaleká promenáda u moře.

Večerní život Bibione

Ve večerních hodinách jistě uvítáte obrovské množství obchodů, kterých dle některých zdrojů je až 500! Nechybí samozřejmě velké množství barů, restaurací, pizzerií, diskoték a lunapark. Bibione je v tomto ohledu vhodné pro všechny věkové kategorie. Mladí se baví na plážích až do časného rána, lidé v pokročilejším věku využívají promenádu pro večerní procházky.

Okolí a části Bibione

Pokud vyrazíte na dovolenou do Bibione, Itálie určitě si vymezte minimálně jeden den na výlety do okolí. Nedaleké Benátky (cca 85 km) k tomu přímo lákají. Vyrazit ovšem můžete také do světoznámých měst Treviso či Verona.

Samotné Bibione sestává ze čtyř částí: Lido dei Pini – moderní část města s majákem, Spiaggia – největší část, s vyhřívaným bazénem a tržištěm, Lido del Sole a Pineda.

V Bibione máte k dispozici veškerý komfort, který si lze při dovolené představit. Můžete si online rezervovat hotely, kempy, vily a apartmány Bibione.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.