Představujete hotely v Turecku: Tac Premier, Kamelya World, Incekum Beach Resort a Adora Beach

Alanya Turecko

Turecko je ideální země na strávení dovolené. Nabízí krásné pláže, čisté moře, úžasné architektonické památky a zajímavou kulturu. Pojďme se nyní podívat na některé hotely v Turecku, které nabízejí své služby.

Tac Premier se vyznačuje skvělou lokací. V docházkové vzdálenosti se nachází přístav, kam můžete vyrazit na nákupy a za zábavou. Hned přes ulici je překrásná pláž s lehátky. Hotelový bazén má sice poněkud neobvyklý tvar, to ale vůbec nevadí. Na pokoji najdete samozřejmě televizi, ledničku nebo vařící konvici.

Kamelya World se nachází na Turecké riviéře. Můžete si tak být jisti, že budete mít k dispozici mnoho kilometrů dlouhou pláž s překrásným mořem. Hotel Kamelya World je vhodný především pro rodiny s malými dětmi, které zde najdou spoustu příležitostí, jak se zabavit. Ale i dospělí si zde skvěle odpočinou. K dispozici jsou lázně, sauna, parní koupel nebo různé druhy masáží. Hotel je vzdálen asi deset minut od centra města, kde můžete pořídit skvělé nákupy.

Incekum Beach Resort je velmi rozsáhlý komplex skládající se z několika budov. Ostatní návštěvníci hodnotí tento hotel jako velmi luxusní a špičkový. K dispozici totiž máte obrovský bazén, ve kterém se můžete do libosti vyřádit. Kousek od hotelu je přenádherná písečná pláž. Vstup do moře je pozvolný, což nahrává rodinám s malými dětmi. Téměř každý večer pak probíhají zábavné animační programy, při kterých se určitě nebudete nudit.

Adora Beach je hotel, který rovněž stojí kousek stranou od centra měst. Pokud tedy toužíte hlavně po klidu, určitě zamiřte do tohoto menšího komplexu. Písečná pláž je hned naproti hotelu, navíc můžete zdarma využít slunečníků s lehátky. Ale i zábavy si zde užijete – hotel má vlastní diskotéku, často se tu také pořádají animační programy.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.