Mar Menor pro seniory nad 55 let

Malgrat de Mar - pláž

Ve Španělské provincii Murcia leží turisticky velmi oblíbené letovisko Mar Menor. Nabízí typicky středomořské klimatické podmínky s teplým létem a mírnou zimou. Co již ale málokdo ví, že oblast se nachází v jedinečné a léčivé přírodní laguně. Ta je často pro své blahodárné účinky přezdívána jako Mrtvé moře Španělska či největší rybník Evropy.

Jedná se o hodně slanou vodu v úzké 20 kilometrů dlouhé laguně zvané La Manga. Tím, že i 50 metrů od moře máte vodu stále do pasu a lidé dlouze posedávají na kraji laguny připomíná v lecčems maďarský Balaton. Maximální hloubka tu je pouze 7 metrů i proto je teplota vody vždy nad 25 stupni celsia.

Avšak svými blahodárnými účinky je Mar Menor spíše přirovnáván k přírodním lázním. Vysoký obsah soli 42 – 47% (voda krásně nadnáší podobně jako u Mrtvého moře) a také vysoký obsah kyslíku a brómu v ovzduší dělají divy. Místo je vhodné pro alergiky i astmatiky, kteří si zde budou libovat, jelikož vzduch neobsahuje pyly.

Mar Menor pro seniory

V rámci tzv. dotovaných zájezdů můžete jako senior vycestovat do této oblasti výhodněji. Stačí k tomu požadovaný věk 55 let a více a trvalé bydliště v České Republice. Ptáte se proč levněji? Protože se jedná o finančně zvýhodněný programDovolená pro seniory“, který navazuje na původní dotační program Španělské vlády a Evropské Unie.

Jednoduše řečeno. Španělská vláda chce zajistit turistický ruch v této oblasti i mimo turistickou sezónu (na jaře a na podzim), proto se rozhodla seniorům dotovat zájezdy do vybraných hotelů zapojených do této akce. Díky tomu vám mohou nabídnout lepší podmínky než je tomu například u katalogových cen.

Vycestovat navíc může senior s kýmkoliv za stejně výhodnou cenu, aniž by druhá osoba dovršila věku 55 let. Za příplatek pak může cestovat jakákoliv další osoba.

Seniorské zájezdy s Delfín travel

Delfín travel je cestovní kancelář, která se na seniorské zájezdy specializuje. Zde jsou hlavní důvody, proč vyjet právě s nimi:

  • Tempo zájezdů je uzpůsobeno klientele 55+
  • Pečlivě vybírané destinace
  • Nepřetržitá péče kvalitních delegátů zaměřená na potřeby klientů 55+
  • U odbavení je přítomen zaměstnanec CK Delfín travel

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.