Kvalitní a pestré jídlo v penzionu UNO

Penzion UNO

Projíždíte Zlínem, nebo jste v něm na dovolené či služební cestě? Místní speciality s lehce valašským akcentem, servírované vždy veselým personálem penzionu a restaurace UNO, nasytí všechny bez rozdílu stejně dobře.

Ve třech salóncích jsou schopni pohostit až cca 100 osob, které hodlají potěšit svým novým jarním menu. Při troše štěstí a snahy v něm můžete zapátrat po prvcích tradiční valašské kuchyně, kterou si předkové části místního obyvatelstva přinesli s sebou až z jihovýchodní Evropy.

Velice pikantně vypadá plněný králičí hřbet v pancettě s omáčkou z pečených paprik a žemlovým knedlíčkem. Doporučujeme vyzkoušet také zvěřinový hřbet v bylinkové krustě s dýňovým zelím, zalitý silnou šťávou, či jinou místní specialitu často regionálního charakteru (např. ovčí či kozí sýry). Velice zajímavá je též nabídka rybího masa. Ať už preferujete cokoli, s prázdným žaludkem rozhodně neodejdete! Debužírování v restauraci UNO lze samozřejmě spojit s delším pobytem. Valašsko je jedinečné!

Plněný Králičí hřbet v pancettě s omáčkou z pečených paprik, jemný žemlový knedlíčekPlněný králičí hřbet v pencette s omáčkou z pečených paprik, jemný žemlový knedlíček

Jelikož je jižní Morava ze Zlína co by kamenem dohodil, nedávno se podnik zaměřil na nabídku či degustaci vín. Také vinaři jsou tedy srdečně zváni.

V neposlední řadě jsou podávány také poctivé domácí limonády – zázvorová či okurková. Limonády jsou připravovány z domáckých sirupů vlastní výroby. Věčně usměvavý personál zajisté udělá všechno pro to, abyste se po nich skutečně olizovali.

Dodejme, že si jídelní lístek můžete z tepla domova prolistovat zde a nápojový pro změnu tady. Dobrou chuť!

Penzion UNO

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.