Invia last minute 2018

Logo Invia.cz

Invia nabízí last minute zájezdy pouze od známých, prověřených a proti úpadku pojištěných cestovních kanceláří a to za stejnou cenu, jakou mají pořadatelské cestovky. Smlouvy a dokumenty vyřídí Invia a zdarma vám je zašle na váš email. Platit můžete na některé ze sta poboček v různých městech po celé republice nebo na bankovní účet.

Last minute na Invia od 300 ck

Last minute zájezdy jsou na Invia neustále aktualizovány. Největší výhodou nakupování zájezdů a dovolené na invia.cz je fakt, že můžete porovnávat zájezdy a ceny více než 300 cestovních kanceláří, které firma autorizovaně zastupuje. Nepotřebujete tak procházet nabídky desítek cestovních kanceláří, vše máte na jediném místě a v jediném katalogu.

Mimo last minute zájezdů naleznete na Invia také tzv. super last minute zájezdy s odjezdem do několika dní, které jsou většinou ještě výhodnější a slevy se pohybují v řádech desítek procent.

Logo Invia.cz

Invia last minute do celého světa

Invia nabízí last minute zájezdy do celého světa. Mezi nejpopulárnější letní dovolenkové destinace patří Řecko, Turecko, Egypt, Tunisko, Bulharsko, Španělsko, Chorvatsko, Černá Hora také Kypr.

Náš tip: Invia last minute na dovolenaletni.cz

Mimo letní sezónu můžete u Invie pořídit exotické zájezdy a to například do vyhlášených letovisek Thajska, Kuby, Malediv, Dominikánské republiky, Spojených Arabských Emirátů, Dubaje, Mexika, Kapverdských ostrovů či Maroka.

S last minute od Invia.cz se zkrátka podíváte do celého světa.

Last minute dovolená od největšího prodejce zájezdů v ČR

Invia je největší cestovní agenturou v České republice. Lidé si často pletou společnost s cestovní kanceláří, ale faktem je, že Invia je autorizovaných prodejcem zájezdů více jak 300 cestovní kanceláří, sama žádné zájezdy nepořádá. Od roku 2002 využilo služeb Invie na 1 milion klientů a toto číslo každým rokem o desítky tisíc roste.

Invia působí mimo ČR také v ostatních státech Evropy, například na Slovensku, v Polsku a Maďarsku.

Při prodej last minute zájezdů vám budou k dispozici operátoři, kteří vám pomohou zodpovědět vaše veškeré dotazy a pomohou vám s objednávkou zájezdu online. Staňte se jedním z klientů cestovní agentury Invia a nebudete litovat.

Oficiální stránky CA: www.invia.cz

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.