Indoorové sporty a zábava na Lipně – aneb když počasí nepřeje

Okolí vodní nádrže Lipno je vyhledávanou destinací v každém ročním období. Tento malebný kraj láká na úchvatnou i romantickou přírodu, přátelskou atmosféru, historické památky i široké možnosti zábavy a sportovních aktivit od těch poklidných, vhodných pro všechny, až po některé vyloženě adrenalinové.

Vybere si opravdu každý člen rodiny, a to za každého počasí. I když vám některý den v průběhu vaší dovolené nebude příroda přát, nemusíte den trávit v hotelu ve Frymburku, ale na výběr budete i tak mít z mnoha příležitostí k zábavě.

Z bazénu na střelnici

Jste příznivci vodních radovánek? Ať již je rádi protahujete tělo při plavání nebo preferujete čistou, krystalickou zábavu, Aquapark a wellness Frymburk vám nabízí oboje. Divoká řeka, perličková lůžka nebo hydromasážní trysky i 50 m dlouhý tobogán – to jsou některé z mnoha atrakcí, které aquapark Frymburk nabízí. Na své si v něm přijdou i děti, které jistě ocení dětské brouzdaliště s klouzačkou.

Zajímají-li vás střelné zbraně a chtěli jste si někdy zkusit jaké je to střílet z pistole, brokovnice nebo třeba samopalu? Pak využijte možnost navštívit střelnici ve Frymburku, kde vám vše z toho umožní.

Sport pod střechou

Jste-li sportovně založení a nechcete-li se o potěšení z pohybu připravit ani pod střechou, okolí Lipna pro vás bude ideální. Ve sportovní aréně Amenity můžete využít lezeckou stěnu, golfový simulátor nebo některý z kvalitních kurtů na tenis, badminton či squash, případně si s rodinou nebo přáteli zahrát bowling.

Loděnice Lipno potom vychází vstříc i příznivcům kolektivních sportů a nabízí prostory pro volejbal nebo florbal. Můžete si ale zacvičit i aerobic nebo vyzvat přátele na partičku ping-pongu.

Aktivit, kterým se můžete na Lipně a v jeho okolí věnovat i za špatného počasí je samozřejmě mnohonásobně více a je jen na vás, jak svůj čas strávený v hotelu LEYLA *** na Lipně využijete!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.