Chorvatská NEJ #3/ Nejlepší párty pláž – Zrće pláž, ostrov Pag

Pláž Zrće, Novalja nacházející se na ostrově Pag je stále častěji vyhledávaným letoviskem, které se může pyšnit podobnou atmosférou, kterou zažijete například na Ibize. I zde totiž počátkem letní sezóny (června) začíná několika měsíční nonstop párty, které se zúčastní statisíce návštěvníků z celého světa. Podobnou pláž bychom v Chorvatsku hledali marně.

Pláž Zrcé / ostrov Pag je dlouhá, protáhlá, oblázková pláž s křišťálově čistým mořem, kterým je Chorvatsko proslulé. Na samotné pláži se potom nachází tři kluby (Aquarius, Papaya a plážový bar Kalypso), které nabízí nonstop párty přímo pod sluncem.

Kluby jsou vybaveny bazény, které vám jsou po kolena až pas. Právě v nich si můžete při popíjení drinku ochladit své rozpálené tělo. Specialitou místních klubů jsou tzv. litrové koktejly. Dejte si mojito a dostanete rovnou litr 😀 Nevýhodou je samozřejmě cena. Ovšem za tu atmosféru to rozhodně stojí.

Ostrov Pag a především poté pláž Zrcé je vyhlášeným místem po celém Chorvatsku. Stejně jako v České republice lidé cestují po své domovině místo dovolené v zahraničí, i Chorvaté vyznávají tento styl. Proto mladí lidé z celého Chorvatska alespoň na chvíli touží navštívit obrovskou párty pod sluncem, kterou pláž Zrcé nabízí.

Hvězdní DJs – žádný ometátka

Že se jedná o exkluzivní místo v Chorvatsku dokazuje také fakt, že během letní sezóny hostí ostrov Pag / Pláž Zrcé ty největší hvězdy moderní hudby. V roce 2011 se můžete těšit na takové Djs jako je Benny Bennasi, Sander Van Doorn, Swedish House Mafia, Ferry Corsten, David Morales, Fedde Le Grand, Eric Prydz, Armin Van Buuren, The Shapeshifters, DJ Tiesto, Fat Boy Slim a další světový DJové. Součástí jsou také různé festivaly a doprovodné akce.

Vyberte si vaši dovolenou v Chorvatsku pro rok 2011 ještě dnes. Připravily jsme pro vás nabídku, kterou naleznete na podstránce dovolená Chorvatsko..

Videa – pláž Zrcé / ostrov Pag

Podívejte se jak vypadají takové párty na ostrově Pag / pláž Zrcé.


Zdroj: Youtube.com | Autor: TvojeMamkaTV – mimo jiné návštěva českých turistů
A další super kousek

Zdroj: Youtube.com | Autor: JansFilmFactory

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

2 odpovědí to “Chorvatská NEJ #3/ Nejlepší párty pláž – Zrće pláž, ostrov Pag”

  1. Zrće Chorvatsko: http://www.chorvatsko-ubytovani-apartman.cz/zrce_chorvatsko.htm

    Zrće (Novalja) Ubytování: http://www.chorvatsko-ubytovani-apartman.cz/apartmany_novalja_ubytovani.htm

    Novalja – soukromé ubytování: apartmány a pokoje. Rezervujte apartmán, pokoj a prožijte nezapomenutelné léto!

  2. Petr napsal:

    Letos jedeme na Zrće s http://www.partykybl.cz!! :))

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.