Cestovní pojištění s 50% slevou od Allianz Direct

Pláž Itálie

Jedete během prázdnin na dovolenou a nemáte ještě sjednané cestovní pojištění? Společnost Allianz Direct, významná pojišťovna na českém trhu, si pro vás připravila ojedinělou akci, a to slevu 50% na veškeré cestovní pojištění v období od 15. 6. 2011 do 31. 8. 2011.

Sleva platí pro všechny pojištěné osoby do 26 let do destinací celé Evropy a známých turistických destinací Egypta, Tuniska a Turecka až po 90 dní!

Cestovní pojištění od Allianz Direct kryje veškeré léčebné výlohy bez limitu. Jeďte na dovolenou v pohodě a bez obav. Cestovní pojištění si nabíc můžete sjednat rychle, levně a z pohodlí domova online přes internet.

U Allianz Direct lze ostatně připojistit také další rizika spojená s dovolenou. Můžete si sjednat úrazové pojištění, pojištění proti ztrátě či poškození zavazadel, pojištění stornovacích poplatků a nebo také například pojištění rizikových sportů, u kterých je větší pravděpodobnost zranění. Součástí veškerého pojištění je nonstop servis v češtině a veškeré asistenční služby s tím spojené. Zjistěte si více informací o aktuální akci -50% u Allianz Direct.

Cestovní pojištění kryje veškeré akutní léčebné výlohy v zahraničí. Lidé bez cestovní pojištění si v případě úrazu či jiné nešťastné události sáhnou hluboko do kapsy. Ostatně jeden příklad za všechny. Akutní stomatologické ošetření ve Velké Británii bez pojištění vás vyjde v přepočtu na necelých 6 tisíc korun. Není lepší se před cestou za pár korun pojistit a být naprosto v pohodě? Já si myslím, že to za to stojí!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.