Čedok poznávací zájezdy 2018

Cestovní kancelář Čedok

Česká cestovní a dopravní kancelář (ve zkratce ČEDOK) funguje na českém trhu již od roku 1920. Během své existence se vyšplhala až na samý vrchol popularity. ČEDOK patrně podvědomě znáte, ačkoliv se o cestovní třeba vůbec nezajímáte. Až takhle silná značka to totiž je. Dnes si blíže představíme její mezi cestovateli oblíbený produkt – poznávací zájezdy.

Poznávací zájezdy od CK Čedok

Láká vás poznávání krás celého světa? Dáváte přednost raději neopakovatelným zážitkům před poleháváním na pláži? Pak vás jistě plně uspokojí poznávací zájezdy cestovní kanceláře Čedok. Vysoká kvalita služeb a šíře možností vyhoví i těm nejnáročnějším cestovatelům.

Kam se lze podívat?

Čedok poznávací zájezdy 2018 budou letos ve složení klasických destinací i exotiky. Nejrozšířenější jsou poznávací zájezdy do Paříže, Benátek, Londýna či věčného města Řím. Řada cestovatelů touží poznat také Izrael či drsnou Anglii a Skotsko, kam je vypraveno hned několik turnusů. Na vzestupu popularity je ruské hlavní město – Moskva.

Oblíbené jsou také autobusové poznávací zájezdy k našim sousedům. Například do Bavorska, Mnichova, Budapešti, italských Alp, do zemí Beneluxu či Švýcarska nebo do zábavních parků (Legoland Německo a Disneyland Paříž jsou ty nejoblíbenější).

Výhody poznávacího zájezdu od Čedoku?

CK Čedok prodává pouze organizované poznávací zájezdy, které na rozdíl od cestování na vlastní pěst zahrnují dopravu tam i zpět, dopravu v místě pobytu, ubytování i stravování. O nic z výše jmenovaného se nemusíte starat, pokud není u vámi vybraného zájezdu uvedeno jinak.

Náš tip: Čedok poznávací zájezdy

Chcete poznávací zájezdy od Čedoku?

Chcete si rezervovat poznávací zájezdy od CK Čedok? Není nic jednoduššího než navštívit oficiální stránky Čedoku (www.cedok.cz) nebo si prohlédnout nabídku u cestovní agentury Invia.cz, která je autorizovaným prodejcem zájezdů cestovní kanceláře Čedok a to za stejné ceny jako na oficiálních stránkách.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.